Zaznacz stronę

TRENING NATURALNY

TERAZ

POZNAJ SIEBIE

Odległość między marzeniami i rzeczywistością możemy zmierzyć tylko naszą włożoną pracą. Na drodze do zdrowia, lepszego samopoczucia, dobrej kondycji i szczęścia potrzebna jest szczerość. Szczerość wobec innych, ale przede wszystkim wobec siebie samego. Gdy trzeba zacząć od podstaw, skup się tylko na tym co możesz kontrolować.

METODA

S.E.N.

 Na dobry sen dzisiejszej nocy, musimy zapracować sobie od rana; praktykowanie uważności, świadomego oddychania oraz trening fizyczny to podstawowe narzędzia do uzyskania zdrowego i silnego organizmu.

S.E.N. to metoda treningu naturalnego wpływająca na układ nerwowy. Stosując ćwiczenia psychosomatyczne, elementy biogimanstyki i przewagi tlenowej oraz holistyczne podejście do organizmu jako całości, możemy usprawnić nasze nawyki oddechowe oraz  przywrócić naturalny balans w przypadku zaburzeń fizycznych, psychicznych i autoimmunologicznych. Metoda S.E.N. to przede wszystkim praktykowanie uważności umysłu, trening funkcjonalny oraz integracja z naszą podświadomością.

 

Ruchowe wzorce funkcjonalne, prawidłowe nawyki ruchowe oraz mobilność naszych stawów zwiększają naszą moc, kótrą możemy wykorzystać by zbudować piękno siły inaczej zwane kalistenikę.

Kalistenika – nazwa powstała z połączenia dwóch greckich słów; kallos – piękno (pochodzenie od bogni Callisto) oraz sthenos – siła, zdolność.

W oddechu najpiękniejsze jest to że nie musimy go kontrolować, a jednak możemy. Z wiekiem nasze ciało poprzez przebyte sytuacje może  zmieniać nawyki oddechowe. Aby utrzymać kontrolę nad prawidłowym oddechem stosuje się trening mięśni oddechowych, oraz mobilizację żeber i klatki piersiowej.

Trening naturalny to główna idea metody S.E.N. Nie musi to być bosy spacer po szyszkach w lesie czy morsowanie w zimnym jeziorze. Wystarczy odrobina światła dziennego, świeże powietrze i dobrze sprecyzowany plan treningowy.

Trening naturalny stworzony został z myślą o tym aby POCZUĆ; poczuć się silniejszym, zdrowszym i sprawniejszym.

Na treningu:

. uwolnisz ciało od bólu i napięć fizycznych oraz emocjonalnych

. wyregulujesz i ustabilizujesz układ odpornościowy

. poprzez stymulację nerwu błędnego poprawisz połączenia i reakcje sytemu  nerwowego

. odzyskasz zdrowie, podniesiesz radość życia, akceptację i  wiarę w siebie

 

 

 

Trening NATURALNY

Prosto z lasu

JAkość życia

Uświadom sobie że masz potężną moc, a Twój świat nie ma innego znaczenia poza tym które mu nadajesz.

Do @Przylesie 12 możesz umówić się na trening indywidualny lub przyjechać na wakacje z rodziną lub znajomymi aby spędzić czas w spokojnym otoczeniu i w pięknych okolicznościach przyrody.

ZAPRASZAMY

KONTAKT

605 857 826

 mac.grad@interia.pl

Odwiedź NAS

Jesteśmy na skraju lasu

Adres

Osiedle Przylesie 12

66-450 Jenin